• Kinnistu pindala: 2698 m2
  • Portfellis alates: talv 2012
  • Ehitusaasta: 2014

Navigator / Laeva 2 / Tallinn / Eesti
Tallinn, Eesti

Suunanäitaja – Navigator

Navigator on uus ja eksklusiivne ärimaja Tallinna südames, mis asetseb muutuva linna uues tsentris. Eesmärk on kujundada Navigatorist suunanäitaja – maja, mille järgi tuntakse uut Tallinna kesklinna.

Asukoht on edu võti!

Navigatorit on lihtne leida – uus ärihoone asub Tallinna kesklinnas Ahtri tänaval. Tulevikus, kui ehitatakse välja Laeva tänav ning Laeva ja Ahtri tänavat ühendav tänavalõik, jääb krunt tänavate vahelisse kolmnurka. Navigator hakkab paiknema teede ristumiskohas. Kogu Tallinn laotub laiali just siit!

Maja asub sadama lähedal ja sellest piirkonnast on lähiaastatel kujunemas elav linnakeskus. Kiiresti arenevas lähiümbruses paikneb palju moodsaid kaubandus- ja äripindu, samuti eluruume. Naabruses asuvad Rotermanni kvartal, hotell Euroopa, Foorumi ja Norde Centrumi kaubanduskeskused ning reisisadama terminalid. Piirkonna areng on kiire ja lähiaastatel lisandub siia mitmeid arhitektuurselt läbimõeldud ärihooneid ja hotelle. Navigator tahab olla Tallinna uue city teenäitaja.

Arhitektuur

Navigator hakkab nii sisemiselt kui väliselt peegeldama väärikust. Tegu on arhitektuuriliselt kauni ning väljapaistva majaga, kus on kasutatud peegelpindu ja parimaid materjale. Paiknedes teede ristumiskohas, on hoone kaugelt äratuntav ja meeldejääv. Eriti muljetavaldav on hoone valgustatuna, mõjudes õhtuses ja öises kesklinnas tõeliselt silmapaistva ning võimsa suunanäitajana.

  • Kinnistu pindala: 2698 m2
  • Portfellis alates: talv 2012
  • Ehitusaasta: 2014